Aktualitet

Lëkundje tërmeti në vend, sa ballë ishte dhe epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vendin tonë. 

Lëkundjet sizmike u ndjenë rreth orës 16:05. 

Sipas IGJEUM, lëkundjet ishin me magnitudë 3.8 ballë. Epiqendra e tërmetit ishte 22 kilometra në verilindje të Tiranës.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker