Art

Luizi nominohet sërish për të lënë shtëpinë e BBV, kush janë katër banorët e tjerë

Këngëtari Luiz Ejlli është sërish mes pesë të nominuarve për të lënë shtëpinë e Big Brother Albania këtë javë.

Luizi gëzon një mbështetje të madhe jashtë shtëpisë së BBV, dhe duket se organizatorët do e shfrytëzojnë këtë mundësi duke e nominuar javë për javë.

5 të nominuarit e kësaj jave janë Olta, Kristi, Luizi , Efi, Ronaldo. Publiku ka kohë deri të martën për të zgjedhur se kë do të shpëtojë.

Ditën e djeshme u skualifikua Mikela Pupa, konkurrente e emisionit Përputhen.\

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker