Aktualitet

Makina përplas 21-vjeçarin në Tapizë

Një 21 vjeçar është aksidentuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë-Thumanë. Ai u përplas nga një makinë që drejtohej nga A. K. 28 vjeç teksa ishte duke kaluar rrugën. I plagosuri Xhelson Gabili është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker