Aktualitet

Makina përplaset me trafikndarësen, humb jetën 24-vjeçari

Një 24-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor Milot – Thumanë, pranë kryqëzimit të Patokut.

Aksidenti ka ndodhur pasditen e kësaj të diele. Një automjet është përplasur me mbrojtësen anësore të rrugës.

I riu me iniciale D.Gj. banues në Laç ka ndërruar jetë në spital, pasi nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker