Aktualitet

Mbërrijnë në Rinas 18,720 doza Pfizer

Kryeministri Edi Rama njofton se kanë mbërritur 18,720 dozave të vaksinës Pfizer sot në Rinas.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë theksoi se numri i vaksinave të mbërritura në vendin tonë deri më tani është 1,238,790.

MESAZHI I RAMËS

Aeroporti “Nënë Tereza” – 18,720 doza të vaksinës Pfizer mbërritën sot, duke e çuar në 1,238,790 numrin e vaksinave të mbërritura deri tani në Shqipëri

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker