Aktualitet

Merrni çadrat me vete/ Reshje shiu në të gjithë territorin, ja moti për sot

Sipas MeteoAlb: Territori Shqipetar do te DOMINOHET nga vranesirat e shumta te cilat do te gjenerojne reshje, KU here pas here reshjet e shiut do te jene edhe ne forme rrebeshi ne ultesiren perendimore. NDERSA ne zonat e thella malore pritet te kete rishfaqje te flokeve te debores.Temperaturat e ajrit do të ulen ndieshem në mëngjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 15°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 40 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar  dallgëzim mbi 3 balle.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker