Aktualitet

Ngrin’ Rinasi, pasagjerët gdhihen në aeroport, parashikohen vonesa të tjera të pacaktuara

Për shkak të reshjeve të dëborës Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit, njofton se pista ka qëndruar e mbyllur deri në orën 07:00 të mëngjesit.

Me anë të një postimi në Facebook, aeroporti thotë se parashikohen vonesa të pacaktuara të fluturimeve të ditës së sotme, datë 14 Shkurt, për shkak të kushteve atmosferike.

Njoftimi i plotë:

Përditësim 2

Njoftojmë pasagjerët se njoftimi për hapjen e pistës është shtyrë për sot në orën 07.00.

Si pasojë, parashikohen vonesa të pacaktuara të fluturimeve të ditës së sotme, datë 14 Shkurt, për shkak të kushteve atmosferike.

Do njoftojmë sërish për çdo ndryshim apo informacion tjetër.

Faleminderit për bashkëpunimin.

Tirana International Airport

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker