Aktualitet

Nis transformimi i piramidës/ Rama inspekton punimet me Yuri Kim dhe Veliajn: Projekti për Qendrën më të madhe Digjitale në rajon

Tiranë- Ka nisur puna për transformimin e piramidës.

Kryeministri Rama i shoqëruar nga ambasadorja Kim dhe kryebashkiaku Veliaj kanë inspektuar punimet. “Rijetëzimi i piramidës”, shkruan Rama në videon e postuar në Facebook, ku tregohet edhe projekti që do të shndërrojë piramdën në Qendrën më të madhe Digjitale në rajon.

“Nis puna për zbatimin e projektit të rijetëzimit të piramidës; një projekt fantastik transformimi arkitektonik i studios së famshme hollandeze MVRDV, që do krijojë kushtet optimale për Qendrën më të madhe Digjitale në rajon”, shkruan Rama.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker