Aktualitet

Njoftimi nga OSHEE: Disa zona të Tiranës, nesër pa energji elektrike

OSHEE ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për disa zona të Tiranës, ku tregon se ditën e nesërmë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për 4 orë.

Ndërpreja e energjisë do të ndodhë nga ora 10:00 deri në 14:00 në zonat e Bërxullës, Domjes, Bathore, Bregu i Lumit, Qerekë.

Njoftimi

“Stakim, 21 dhjetor

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Valias, në datën 21 dhjetor gjatë intervalit kohor 10:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Bërxullë, Domje, Bathore, Bregu i Lumit, Qerekë (pjesërisht)”, thuhet në njoftimin e OSHEE.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker