Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e sotme!

Dita e sotme do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike.

Priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet si dhe lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Lezhë, Durrës dhe Tiranë.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 16 – 22 °C, në vendet e ulëta 16 – 23 °C dhe në vendet malore 8 – 18 °C.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker