Opinion

Pas kaq kohësh/ Rikthehet Fatos Nano, shfaqet me ‘look’ ndryshe në krah të gazetarit të njohur (FOTO)

Ai është një nga ish-kryeministrat më të përfolur në Shqipëri.Bëhet fjalë për Fatos Nanon, i cili ka vendosur të rishfaqet në televizor pas shumë kohësh.Me një pamje ndryshe, Nano ka zgjedhur të rrëfejë për gazetarin Blendi Fevziu, 30 vitet e tij si protagonist në politikën shqiptare.“Fatos Nano ka thyer heshtjen disa vjecare per te dhene nje interviste ne Opinion. Ai ka bere nje rrefim per momentet kyce te historiae se viteve 1990 – 2005 ku ka qene protagonist dhe nje reflektim per gjithe keto 30 vite,” shkruan gazetari Fevziu.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker