Aktualitet

Pas trafikut të rënduar, 5 makina përfshihen në aksident në Lezhë

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Lezhë.

Pesë makina janë përplasur njëra pas tjetrës, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Kujtojmë se ditën e sotme në segmentin Milot-Lezhë, janë regjistruar radhë të gjata automjetesh, duke shkaktuar edhe një trafik të rënduar, pasi mijëra qytetarë nga Kosova kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për të pushuar në fundjavë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker