AktualitetPolitikë

Pasi dha dorëheqjen e parevokueshme, Tom Doshi e konfirmon: Po, do bëja koalicion me PS-në!

Tom Doshi, kryetari i dorëhequr i PSD-së, nga Shkodra ka thënë se është i gatshëm të bëjë koalicion me PS. Në një prononcim të shkurtër për media, Doshi shprehet se me Lulzim Bashën nuk do të bashkohet asnjëherë në koalicion.

Doshi: Synoj dy mandate në Shkodër. Mendojmë edhe për dy mandate në Tiranë.

Do bëni koalicion me PS-në?

Doshi: Po jemi të gatshëm të bëj koalicion me Partinë Socialiste.

Do bëni koalicion me bashën? 

Doshi: Jo nuk do bëja asnjëherë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker