Aktualitet

Përfshihen nga flakët dy makina në Fushë-Krujë

Dy makina janë përfshirë nga flakët ditën e sotme në fshatin Luz të Fushë Krujës.

Fillimisht ka marrë flakë  aksidentalisht një mjet tip “Ford” i parkuar dhe pas flakët kanë përfshirë edhe makinën që ishte afër, tip “Volkswagen”.

Janë shkaktuar vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të dëmtuar.

Krujë/Informacion

Në fshatin Luz, Fushë Krujë, në afërsi të një pike karburanti dyshohet se ka marrë flakë  aksidentalisht një mjet tip “Ford”, që ishte i parkuar e si pasojë e flakëve ka marrë flakë dhe një mjet tjetër tip “Volkswagen” i parkuar në afërsi të tij. Janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker