Aktualitet

Përfshihet nga zjarri një apartament në Tiranë

Një apartament është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në Tiranë.Mësohet se ngjarja ka ndodhur tek një pallat pranë sheshit “Wilson” në kryeqytet.

Flakët kanë përfshirë apartamentin, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njerëz.

Mësohet se tymi ka pushtuar të gjithë zonën në momentin e rënies së zjarrit. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker