Aktualitet

Përplasen dy makina në Vorë, njëri shofer dërgohet në spital

Një aksident raportohet të ketë ndodhur disa minuta më parë në zonën e Vorës në Tiranë. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën ku për pasojë shoferi i njërës makinë ka mbetur i plagosur.

Mediat televizive tregojnë pamjet e shoferit të lënduar i cili është dërguar për trajtim në spital. Sipas informacioneve paraprake, pas përplasjes, makina e 40 vjeçarit me inicialet A.H ka dalë nga rruga.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Përplasen dy makina në Vorë, njëri shofer dërgohet

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 13.05.2021, rreth orës 17:40, në Vorë, janë përfshirë në aksident 2 mjete, ku njëra nga mjetet ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi A. H., 40 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker