Aktualitet

Plagosje në Durrës/ Policia jep detajet e para, 27 vjeçari nën kujdesin e mjekëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 15:50 në Durrës.

Mësohet se një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas një konflikti për motive të dobëta.

I riu është dërguar menjëherë në spital dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Mbetet e paqartë se çfarë e shkaktoi konfliktin ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

NJOFTIMI ZYRTAR I POLICISE

Më datë 29.03.2021, rreth orës 15:50, në lagjen nr, 13, Plazh, Durrës, pas një konflikti për motive të dobëta,  është lënduar me mjet prerës (thikë), shtetasi E. N., 27 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Në ambientet e policisë janë shoqëruar autori i dyshuar dhe personat e tjerë të përfshirë në konflikt për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker