Aktualitet

Plas” gallata në rrjet, Basha ngatërron Sulltan Novruzin me Fitër Bajramin dhe shkon te Baba Mondi, gazetari: Kushedi sa do jetë çuditur ai

Gazetari i njohur tashmë si kritik i madh i PD-së, Mero Baze ka ironizuar kryedemokratin Basha pas fotove që ky i fundit ka publikuar në rrjete sociale. Jo vetëm Baze, por masivisht në rrjet ka “plasur gallata” dhe MEMET lidhur me faktin se Basha vizitoi sot Baba Mondin duke uruar për fat dhe begati për të gjithë shqiptarët, në kuadër të festës së Fitër Bajramit.

Screenshot 4 14

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker