Aktualitet

Rama e nis ditën me një urim, publikon foton e veçantë: Gëzuar Pashkët

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një urim për të gjithë besimtarët katolikë me rastin e ditës së Pashkëve.

Kryeministri ka postuar në rrjete sociale një foto të vezëve me ngjyra që janë simbol i Pashkëve dhe i uron të gjithë besimtarët “gëzuar”.

Mirëmëngjesi! Gëzuar Pashkët nga Fieri”, shkruan kreu i qeverisë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker