Aktualitet

Reshjet e dendura të shiut sjellin përmbytje në Kukës, rrëzohen disa pemë, uji futet nëpër dyqane

Qyteti i Kukësit është përfshirë ditën e sotme nga rrebeshe të mëdha shiu, që kanë shkaktuar përmbytje në të gjitha rrugët e qytetit.

Nga breshëri dhe era e fortë janë rrëzuar edhe disa pemë, të cilat kanë rrezikuar jetën e banorëve dhe qytetarëve që udhëtonin me automjetet e tyre.

Gjithashtu ka patur edhe dëme të shumta material, pasi uji ka hyrë në disa dyqane, ndërkohë që rrugët janë bërë shumë të vështira për t’u kaluar.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker