Aktualitet

Rikthehet sot vala e të nxehtit afrikan

Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites do te jene në ndikimin e kthjellimeve. NDERSA mesdita i ben te dukshme vranesirat ne zonat pergjate kufirit lindor, POR mundesia per reshje eshte shume e paket. Pritet qe mbremja te vijoje ne te njejtat kushte atmosferike per zonat malore, NDERSA vija bregdetare MBETET me mot te kthjellet.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker