Vora News

Sali Berisha njofton takim me demokratët në Vorë

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se do të mbajë një takim me demokratët e qytetit të Vorës ditën e nesërme në orën 17:00 .

Takimi vjen në kuadër të çeljes së fushatës elektorale për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit të cilat do të mbahen edhe në bashkinë e Vorës. Berisha prezaonton ditën e nesërme, kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë”, Lulzim Vranën i cili synon të emërohet në krye të bashkisë në datën 6 mars. 

Postimi i Plotë nga ish kryeministri, Sali Berisha:

Njoftim!
Nesër, ditën e enjte, më datë 10 shkurt, ora 17:00, në Sallën e Hotel Continental prezantojmë kandidatin e koalicionit opozitar “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë e Vorës, Z. Lulzim Vrana. Ftoj të gjithë banorët e Vorës të marrin pjesë! sb

sali berisha

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker