Aktualitet

Shteti fqinj goditet nga tërmeti, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

Mësohet se pak momente më parë Greqia është goditir nga lëkundje të forta tërmeti. Mësohet se shkundja e tokës ishte 4 ballë i shkallës Rihter.

Momentalisht nuk është raportuar për dëme apo viktima megjithatë lëkundjet janë ndjerë edhe në Shqipëri. Tërmeti ishte me epiqendër në Loannia.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker