Aktualitet

Sjell në jetë djalin, deputetja socialiste zbulon emrin dhe i bën dedikimin emocionues (foto)

Një tjetër rreze drite ndriçoi mendjet e ngrohu zemrat tona ! Mirë se erdhe Kron”.
Me këto fjalë, deputetja socialiste Blerina Gjylameti ka shprehur emocionin e ardhjes në jetë të djalit të saj.
Përmes një fotoje të ëmbël publikuar në facebook, Gjylameti ka zbuluar edhe emrin e vogëlushit. Ai quhet Kron. Kujtojmë që Blerina Gjylameti është nënë e një djali 10-vjeçar.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker