Aktualitet

Sot ditë e kthjellët me pak vranësira

Sipas MeteoAlb: Deri ne oret e mesdites territori do te jete me kthjellime dhe vranesira
kalimtare te cilat do te krijojne mundesi per shira te paket ne Veri. POR oret vijuese do ti
bejne kthjellimet me te dukshme ne zonat perendimore.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker