Aktualitet

Sot nga Tropoja’, Rama: Në mandatin e tretë do të bëhet akoma më shumë(FOTO)

Tiranë- Kryeministri Edi Rama ka një përshëndetje ‘speciale’ për ‘zërat’ që thonë se nuk ka bërë asgjë në veri të vendit. Kryeministri përmes një statusi në “Facebook” bën me dije se puna për veriun ka vijuar njësoj si në të gjithë vendin.

Duke iu kujtuar që Tropoja është në Veri atyre që shkruajnë këtu se kurrgjë nuk është bërë për Veriun, si edhe duke ju thënë të gjithëve se shumë më shumë duhet e do të bëhet akoma, nga Veriu në Jug mandatin e tretë, ju uroj një ditë të mbarë”.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker