Sport

Sot prezantohet trajneri i ri i kombëtares kuqezi, FSHF falenderon Edy Rejan

Edy Reja i le sot vendin trajnerit të ri të kombëtares shqiptare, i cili pritet të prezantohet më vonë gjatë kësaj të hëne. Në një postim në rrjetet sociale, Federata Shqiptare e Futbollit, e ka falenderuar Rejan për punën e tij.

Trajneri i ri i Kombëtares shqiptare. Sylvio Mendes Campos Júnior, i njohur si Silvinjo pritet të nënshkruajë kontratën, e cila do të jetë 18 muaj me kushtin për ta kualifikuar Shqipërinë në finalet e Europianit 2024. Trajneri brazilian pritet të ketë edhe një konferencë të përbashkët shtypi me presidentin e federatës Armand Duka dhe ish-trajnerin Edoardo Reja.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Shiko gjithashtu
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker