Aktualitet

SPAK çon në gjyq ish-kryebashkiakun e Pogradecit, ja për çfarë akuzohet

SPAK ka dërguarn në gjyq dhe ish kryebashkiakun e Pogradecit Eduard Kapri. Ai akuzohet për shpërdorim detyre dhe shkelje në tendera bashkë me pesë zyrtarë të tjerë.

Vijon

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker