AktualitetPolitikë

Spiropali: PD një forcë e paorganizuar e një personi që nuk është Zot shtëpie

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalin deklaroi në Top News se kreu demokrat, Lulzim Basha po i kthen qytetarët në ‘mish për top’.

Sipas saj, PD është një forcë e paorganizuar dhe Basha është mishërim i kësaj.

“Fushata që ka zgjedhur Basha është mishërimi më i mirë i asaj që është Basha dhe PD një forcë e paorganizuar e një personi që nuk është Zot shtëpie. Rrofshim ne, vdekshin ata, motoja e tyre.

I ka kthyer në mish për top në një fushatë që nuk frymëzon, por infekton nga mëngjesi në darkë.

Është krenaria e këtij mandati që ne kemi gjetur zgjidhje për qytetarët që prej një viti e gjysmë jetojmë në terrorin e vdekjes dhe sëmundjes.

Dy botët janë të qarta, shihni fushatat tona, jo hapjen, por të gjitha takimet që ne bëjmë respektojmë masat”, deklaroi Spiropali.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker