Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në plazhin e Zvërnecit

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit.

Mësohet se pas një konflikti mes disa personave, njëri prej tyre ka qëlluar në ajër.

Vijon….

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker