Aktualitet

Temperatura rekord sot

Sipas MeteoAlb: Vendi yne VIJON te jete ne prezencen e valeve te te nxehtit Afrikan, i cili ka sjell temperatura shume te larta. Gjithashtu MBETEN dominuese kthjellimet ne pjesen me te madhe te territorit, POR ne zonat malore do te kete here pas here ndonje vranesire te lehte dhe kalimtare.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker