Aktualitet

Temperatura të ulëta, reshje dëbore dhe shiu, parashikimi i motit për ditën e sotme

Java nis me reshje shiu. Moti do të jetë me vranësira të pasuara nga reshje shiu me intensitet mesatar, reshje bore në verilindje, gjatë ditës do të kemi kthjellime dhe vranësira mesatare në juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten -3 – 7 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 3 -4°C në veri  11-12°C në zonën e ulët dhe bregdet.Era do të jetë me drejtim Jug me shpejtësi 10-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6-7 ballë në det të hapur.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker