Aktualitet

Tërmet i fortë në detin Adriatik, frikësohen qytetarët në Lezhë (Sa ishte magnituda)

Lëkundje tërmeti me magnitutë 3.4 e shkallës Rihter janë ndjerë pak minuta më parë në veriperëndim të vendit. 

Raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytete, teksa epiqendra ishte në Adriatik, pranë Lezhës. 

Lëkundjet kanë shkaktuar frikë te banorët, disa prej të cilëve kanë dalë nga shtëpitë.

Screenshot 39 1

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker