Aktualitet

Tiranë, burri bie nga kati i pestë i pallatit dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë ku një i moshuar ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është rrëzuar nga pallati.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi me ininciale P.K, 80 vjeç, rreth orës 19:55 të mbrëmjes së sotme te zona e “Ish-Parkut” është rrëzuar nga kati i pestë i pallatit.

Fatkeqësisht i moshuar ka humbur jetën, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarjedhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker