Aktualitet

TRAGJIKE/ Dy të moshuar në Belsh dhe Librazhd i japin fund jetës, gjenden të vetëvarur

Dy të moshuar kanë vendosur t’i japin fund jetës në mënyrë tragjike. Nga njoftimi i policisë mësohet se dy personat janë gjetur të vetëvarur nga familjarët këtë të martë në Belsh dhe në Librazhd. Blutë bëjnë me dije se një 73 vjeçar nga fshati Qukës Shkumbin është gjetur i vetëvarur në banesën e tij nga djali. Ky i moshuar vuante nga sëmundja e epilepsisë.I moshuari i dytë i vetëvrarë është gjetur i vetëvarur në banesën e tij në fshatin Rrenas, Belsh.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker