Aktualitet

Tronditet Vlora, qëllohet mbi 20 herë ndaj pronarit të servisit në qendër të Vlorës

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mbrëmje në Vlorë. 

Të shtënat janë dëgjuar në lagjen “Pavarësia” në qytetin bregdetar.

Një gazetar i Vlorës shkruan në fb:

Breshëri automatiku kanë qëlluar për vdekje shtetasin Delon Troqe rreth 35 vjeç, pronar i një servisi në lagjen Pavarësia të Vlorës. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes ku ka rrethuar vendin e krimit, ndërkohë autoambulanca ka përcjellë drejtë spitalit rajonal trupin e pajetë të viktimës, nën klithmat lemeritëse të bashkëshortes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker