Aktualitet

U gjet i pajetë në magazinën e biznesit, kush është biznesmeni nga Kukësi? (EMRI)

Naim Dedja quhet 58-vjeçari që u gjet mëngjesin e sotëm i pajetë në Tiranë. Dedja u gjet i pajetë në magazinën e firmës së tij. Ai ishte me origjinë nga Kukësi. Dedja ishte importues ekskluziv i markave kosovare të pijeve. Gjithashtu ishte President i “Lindi Al”.Sipas raportimeve ai të para ka humbur jetë për shkaqe natyrale ndërsa varrimi i tij pritet të zhvillohet ditën e nesërme.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker