Aktualitet

U plagos në shkëmbimin e zjarrit me policinë/ Momenti kur Josif Kavaja mbërrin në spital, hyn në sallën e operacionit

Elbasan- Josif Kavaja, 45-vjeçari që terrorizoi me armë policinë përgjatë orëve të natës së djeshme është dërguar në spitalin e Kirurgjisë në Elbasan pasi në momentin e arrestimit të tij ka pasur shkëmbim zjarri me policinë.

Këto janë momentet kur ai është marrë me karrige me rrota nga bluzat e bardha dhe është futur në ambientet e spitalit.

Siç duket edhe nga pamjet e spitalit, efektivët e Policisë së Shtetit dhe reparti i “Shqiponjave” kanë “blinduar” derëm e repartit të Kirurgjisë. Deri më tani është njoftuar se Kavaja është jashtë rrezikut për jetën.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker