Aktualitet

U shpall ‘non-grata’ nga SHBA-të, ish- kryeminsitri Berisha del sot para mediave

Tiranë- Pas vendimit të DASH, për ta shpallur “Non Grata”, ish kryeministri Sali Berisha do të dalë sot në një deklaratë për mediat.

Mësohet se konferenca për mediat do të mbahet pasditen e sotme në orën 18:00.

Vijon…

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker