Sport

U shtrua në spital me Covid, Berisha zbulon gjendjen e tij

Etrit Berisha qetëson tifozët e Spal-it dhe ata të kombëtares shqiptare, përsa i përket gjendjes së tij shëndetësore.

Portieri kuqezi gjatë këtyre ditëve është i infektuar me COVID-19 dhe papritur para dy ditësh u shtrua në një spital për të zhvilluar disa analiza mjekësore, pasi nuk ndihej shumë mirë.

Megjithatë çdo gjë është “Ok” dhe analizat e kryera nga Berisha kanë dalë mirë, siç njoftoi vetë ai në profilin e tij në Instagram.

Sigurisht nuk mungojnë as falënderimet, në postimin e Berishës që shkruan: “Përshëndetje të gjithëve. Doja t’ju informoja se kontrollet që kam pasur ditën e djeshme kanë shkuar mirë. Ju falënderoj të gjithëve për mesazhet dhe shihemi së shpejti”. 

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker