Aktualitet

Vapë përvëluese edhe sot. Nesër ulen temperaturat me 5 gradë

Sipas MeteoAlb: Vendi yne MBETET ne DOMINIMIN e masave ajrore nga Veriu i kontinentit Afrikan, te cilat do te sjellin mot te kthjellet ne pjesen me te madhe te territorit shqiptar. NDERSA oret e mbremjes sjellin vranesira te pakta dhe te perkoheshme ne zonat malore.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker