Aktualitet

Vendi nuk gjen qetësi, ekzekutohet një person brenda një makine në Elbasan

Pas Vlorës, Tiranës dhe Durrësit, të shtëna me armë dëgjohen sot pasdite në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej” ndërsa burime bëjnë me dije se është qëlluar drejt një personi.

Po të njejtat burime deklarojnë se shënjestra ka humbur jetën brenda në makinë,a ty ku është ekzekutuar, shkruan newsbomb.al.

Vijon…

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Shiko gjithashtu
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker