Aktualitet

Vrasje në Vlorë, një i vdekur nga të shtënat me armë zjarri

Një person është vrarë me armë zjarri në fshatin Dukat të Vlorës, ndërkohë që një makinë është gjetur e djegur plotësisht në afërsi të vendngjarjes.

Personi i vrarë në Vlorës është Beniamin Bezhani, rreth 30 vjeç. Ndërkohë që kemi të bëjmë me një atentat ku është qëlluar me 8 plumba drejt mjetit tip ‘Benz’.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker