Aktualitet

Zgjedhjet/ Monika Kryemadhi merr mandatin e Fierit, humbet mandatin Kejdi Mehmetaj

Monika Kryemadhi ka pranuar mandatin e Fierit duke djegur kështu Kejdi Mehmetaj e cila ishte e dyta në listën e Fierit, ku LSI mori vetëm një mandat. Kësisoj Kryemadhi  i ka dhënë mundësinë të futet në Kuvend nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i cili ishte në listën e Tiranës.
 

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker