Vora News

E rende në Tiranë/ 44-vjeçari hidhet nga kati i 15 i një pallati në ndërtim, zbardhen detajet e para

Një 44-vjeçar nga Tirana dyshohet se është hedhur nga kati i 15 i një ndërtese.

Sipas informacioneve paraprake, ai ka shkuar në një pallat në ndërtim e sipër në bulevardin “Bajram Curri”, dhe dyshohet se në kushte depresioni, është hedhur nga kati i 15-të i kësaj ndërtese dhe ka rënë në katin e 10-të.Si pasojë 44-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut të hedhjes së 44-vjeçarit nga lartësia.

“Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.05.2023, shtetasi  E. T., 44 vjeç, banues në rrugën “Mujo Ulqinaku”, ka shkuar në një pallat në ndërtim e sipër, në bulevardin “Bajram Curri”, dhe dyshohet se në kushte depresioni, është vetëhedhur nga kati i 15-të i kësaj ndërtese dhe ka rënë në katin e 10-të.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button